Timo Zondag, geneeskunde student van Erasmus Universiteit Rotterdam, zit inmiddels al vijf weken in Nepal. Hij is hier vrijwillig naartoe gegaan om extra medische ervaring op te doen en is erg enthousiast om zijn ervaring met ons te delen. Over het verschil in efficiëntie op de werkvloer en de bijzondere tripjes met de Program Manager. Timo vertelt – live, vanuit Kathmandu!
De Program Manager regelt alle medische dingen, maar brengt ons ook naar andere, mooie plaatsen waar je anders nooit zou komen.
Hij belt ons eerst vanuit een restaurant via Skype, maar de verbinding kraakt en hapert. Later proberen we het nog een keer, nu vanuit het Work the World huis. Dat gaat zonder vertraging en andere problemen.
Lees zijn hele verhaal op de Work the World blog >>